Google Analytics

Performansa dayalı pazarlama hizmeti veren bir dijital ajans olarak sahip olduğumuz verilerin önemini anlıyoruz. Google Analytics ile sahip olduğumuz verileri okumada kendimize çok güveniyoruz. Bilgiye ve uzun yıllara dayalı tecrübelerimiz ile Google Analytics hizmetini 50’den fazla müşterimize geçtiğimiz yıllarda sağladık.

Google İş Ortağı bir dijital ajans olarak işletmeniz için belirlediğiniz hedefleri ölçülebilir eylemler ve dönüşümlere çevirerek, kullanıcılarınız ve içeriğiniz hakkında sahip olduğumuz değerli verilerle birleştirip etkili bir şekilde iletişim kurmayı kolaylaştırıyoruz.

Değişen teknoloji ve müşteri davranışları gibi verileri anlama ve analiz etme biçimi de her geçen gün değişiyor. Bu nedenle işletmenizin sahip olduğu web sitesini veya mobil uygulamayı daha iyi anlamak adına  stratejik ve özelleştirilmiş bir operasyona ihtiyaç vardır.

Entegrasyonu doğru yapılmış bir hesap, kampanyalardaki verilerin doğru okunmasında çok önemli bir rol oynar. Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizin de olumlu görüşlerini alarak,  raporlama ve analiz konusuna fazlasıyla önem veriyoruz. Her markanın ihtiyaçlarına özel olarak hazırladığımız raporlar ile müşterilerimize en doğru verileri sunuyoruz.

Google Analytics ile faydalanabileceğiniz hizmetlerimiz;

Tag Management

İşletme hedefiniz doğrultusunda tanımlanmış hedeflerinizi takip edebilmek için ilk adım olan Google Analytics kodlarını ekleyerek izleme kimliği oluşturulur.

Google Analytics Implementation (Entegrasyon)

Google Analytics kurulumunuzun mükemmel olduğundan emin olun. İyi analiz, doğru veri toplama ile başlar. Uzmanlarımız herhangi bir Google Analytics kurulumundaki hataları ve verimsizlikleri tanımlamak ve onları düzeltmek için sürekli çalışır.

Google Analytics Sürekli Yönetim ve Danışmanlık

Verilerden değer elde etmek yalnızca bir rapor oluşturmaktan çok daha fazlasını gerektirir. Google Analytics, cevap almak için birçok soru soran bir platformdur. İşletmeniz için en faydalı ve doğru soruları sormanıza yardım edebilmek için burdayız.

İş geliştirme ekiplerinizin bir uzantısı haline gelerek, verileri eyleme işlenebilir bilgilere dönüştürmek için çok sıkı çalışıyoruz. Verilerinizin doğru kalmasını sağlıyor, değerli raporlar oluşturmanıza yardımcı oluyor ve ihtiyaçlarınız için her zaman sizi destekliyoruz.

Bize Şimdi Ulaşın