Hakkımızda

10 Yılı Aşkın Tecrübe

Clickteller, 10 yılı aşkın süredir hem yerel hem de global şirketlere hizmet veren İstanbul merkezli butik bir dijital pazarlama şirketidir. Hizmetlerimiz arasında Ücretli Pazarlama, SEO, Mobil Pazarlama, Web ve Uygulama Analitiği, Pazarlama Otomasyonları ve Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (Açılış Sayfası Optimizasyonu) bulunmaktadır.

Benzersiz Stratejiler

İster yeni kurulmuş, ister büyümüş bir işletme olsun, küçük ölçekli şirketlerden büyük ölçekli şirketlere kadar her müşterinin bireysel ihtiyaçlarını karşılamaya odaklandık.

Clickteller olarak, müşterilerimizin kendi benzersiz dijital pazarlama stratejisini oluşturuyor ve geliştiriyoruz. Genellikle güvenebilecekleri, tavsiye ve desteğe ihtiyaç duyan müşterilerle çalışmak, ölçülebilir sonuçlar sağlayacak ve ihtiyaç duyduklarında makul yanıtlar alacak şekilde süreçleri yönetiyoruz.

Erişilebilirlik ve Özen

Ekibimiz, önemli deneyime ve çok geniş pazarlama bilgisine sahip, çeşitli dijital pazarlama geçmişlerinden gelen yüksek vasıflı uzmanlardan oluşan bir gruptur. Müşterilerimizin pazarlama stratejisi, kampanya yapıları ve pazarlama disiplini uzmanlar tarafından tasarlanır ve istatistik alanında uzmanlığa sahip kişiler tarafından analiz edilir.

Çalıştığımız müşteriler bizimle daha kişisel deneyime sahipler ve ajansın sahipleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatları var. Hesabınız üzerinde çalışacak herkesle tanışırsınız. İşletme amaçlarınızı ve hedeflerinizi doğrudan hesabınızı yönetecek kişilerle iletebileceksiniz.

Girişimlerimiz

Global girişimlerimiz ile uzmanlık ve tecrübemizi dünya genelinde girişimlere dönüştürüyoruz. 

Ggrow.io

Oyunlar ve oyun temelli projeler için kullanıcı edinimi, pazarlama ve analiz hizmetlerini kapsayan global ölçekte tecrübesi ile game growth agency