Web Geliştirme

Birlikte
Harika Bir Şey İnşa Edelim

Başarılı bir iş yürütüyorsunuz ve harika fikirleriniz var, web sitenizin bunu yansıtmasının zamanı geldi.  Uzmanlığımızla size yardımcı olabileceğimiz yer burasıdır.

Dijital Stratejiniz

Uzman tavsiyesi, karmaşık bir projede gerçekten uzun bir yol kat eder. Uzmanlarımızın teknik tavsiye ve yönlendirme, sorun çözme ve altyapı danışmanlığı konularında yol göstermesine izin verin. Strateji Ekibimiz size nasıl yardımcı olabilir?

Strateji Ekibimiz size nasıl yardımcı olabilir?

Özel Geliştirme

Güvenli, yüksek kaliteli kod sadece başlangıç. Sitenizin kapsamlı olması için tüm küçük ayrıntıları düşünüyoruz. Sitenizi her adımda hızlı, güvenli ve güvenilir hale getirmek için yenilikçi bir yaklaşım izliyoruz.

Destek ve Bakım

Web siteniz için bir daha asla endişelenmeyin. Destek ekibimiz web sitenizi güncel tutacak, otomatik site dışı yedeklemeler, harici güvenlik taramaları ve daha fazlasını planlayacaktır.

İçerik Taşıma

İçeriğiniz bir veritabanında (MySQL, SQL Server, Oracle – adını siz koyun!), web tabanlı bir sistemde (bir API aracılığıyla) veya dışa aktarılmış bir dosyada olsun, hepsini istediğiniz platforma aktarabiliriz.

UX/UI Tasarımı

Özel tasarım hizmetleri sizin için yaptığımız bir şey değil, birlikte yaptığımız bir şey. Bir görünüm oluşturmaktan daha fazlasını yapıyoruz. Sizinle bağlantı kuruyoruz ve markanızı bir üst seviyeye çıkarmanıza yardımcı oluyoruz. 

Şirketiniz için dönüşen bir dijital ayak izi oluşturalım. Yaklaşımımızı keşfedin.

WordPress

İşletmenizi hızlı bir şekilde internete taşıyın. Hızlı ve profesyonel internet siteleri veya mevcut projeleriniz için ihtiyacınız olabilecek eklentiler geliştiriyoruz

Shopify

Çevrimiçi mağazanızı dünyanın en yaygın e-ticaret platformuna taşıyın. Yeni kurulumlar, veya projenizi bir sonraki seviyeye çıkaracak geliştirmeler yapıyoruz.

Typescript

Büyük ölçekli veya kurumsal projelerde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak yazılımlar geliştiriyoruz.

Özel Geliştirme

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var? Hemen iletişime geçin, size uygun çözümler geliştirelim.